PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94176}

Pozory i złudzenia

Corps à corps
6,7 1 746
ocen
6,7 10 1 1746
Pozory i złudzenia
powrót do forum filmu Pozory i złudzenia

a tak naprawdę to całkiem niezły film. Świetny scenariusz i gra aktorska. Niecierpie Seiger i do tej pory uważałem że sławę zyskała dzięki małżeństwu z Polańskim i po części nadal tak uważam. Jeżeli chodzi o film to przyznam że całkiem ciekawy. Pozornie niewinna historia która jak się okazuje ma drugie ukryte dno. Film trochę naiwny i nie do końca wszystko jest jasno dopowiedziane. Chociażby motyw z ręką , dlaczego doszło do przeszczepu tego organu ... ?? Klimat jak już wcześniej wspomniałem ciekawy , niestety napięcie nie sięga zenitu, warto jednakże obejrzeć. Wg mnie 6/10

Adash

Też zastanawia mnie ta ręka, ale nie potrafię znaleźć żadnego logicznego wyjaśnienia...
Mimo to daję 7/10.

ewusekr

Facet chciał zachować rękę zmarłej pierwszej żony by druga żona mu tą ręką robiła dobrze i tyle. Gość miał powalony charakter i skrzywioną psychikę a do tego dołożyły się jego chore "zachowania seksualne".

ocenił(a) film na 7
Adash

ja oceniam wyżej, bo jednak porusza ważny temat - dawanie szczęścia w życiu za coś...nietypowego, aż strasznego. historia jest mroczna, ale zwróccie uwagę na kolesia, który cały czas gra bardzo miłego gościa, szczęśliwego dobrego.
(SPOILER) nie wierzę, że sam zrobił operację w domowych warunkach. to faktycznie zbyt naiwne. ale całe szczęście że nie wokół tego koncentruje się wątek, ale dociekania prawdy.
+ odważne sceny łóżkowo-gołe.
+ dobrze przygotowana rola chłopczyka
+ ładny domek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones